64 / 100

Atalay Vip Transfer ile Şehir Turları

Gitmek istediğiniz rotayı siz belirleyen, biz götürelim. Türkiye’nin her neresi olursa olsun lüks konforlu 7 kişilik mercedes vito araçlarımızla şehir programı turları düzenliyoruz.

Türkiye Geneli Şehir Turları Programı

Atalay Vip Transfer sizlerin memnuniyeti ve lüks konforlu bir yolculuk yapmanızı temenni etmektedir. Kendi arkadaş çevrenile, ailenizle, dostlarınızla kendi rotanızı belirlediğinizi gitmek istediğiniz tarihi kültürel gezileri, tatil gezileri, yöresel yerleri, aktiviteleri ve aklınıza gelebilecek tüm yolculuklarda sizinle. Kendi plan ve rotanızı oluşturarak dilediğiniz seyahate güvenli konforlu ve lüks araçlarımızla sizleri bu programa dahil ediyoruz. 

Atalay Vip Transfer ile İstanbul şehir turları düzenlemekte mümkün. İstanbulun tarihi yerleri, Galata Kulesi, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Çamlıca Camii, Topkapı Sarayı, Miniatürk, Vialand, Gülhane Parkı ve daha aklınıza gelebilecek bir çok yeri size gezdiriyoruz. İstanbul’u çok iyi bilen rehberlerimiz eşliğinde sizin hiç bilmediğiniz tarihi güzellikteki yerlerde sizi gezdiriyoruz. Misafirlerimizin %100’ünün memnun kaldığı bu şehir turu paketinde sizlerinde memnun kalacağından adımız gibi eminiz. Tek yapmanız gerek sayınızı gitmek istediğiniz yerleri bize bildirerek rezervasyon oluşturmanız. Bizde size uygun gün tarih saat belirleyerek gerekli yol haritasını oluşturarak sizleri şehrin en popüler yerlerinde en kültürel yerlerinde hafınızda bir anı olarak yaşamanızı sağlıyoruz. 

galata kulesi gezi transfer toplu gezi vito mercedes atalay turzim
Translate »
Konuşmayı Başlat
7/24 Destek
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?